ייחודיות הגן

במהלך 20 השנים מאז שהוקם גן בראשית זכינו לקחת חלק וללוות את המשפחות מתוך הרגשת שליחות חינוכית עמוקה, בדגש על  פיתוח אומנותי ודידקטי, קבוצות קטנות ואינטימיות, חינוך לאמונה, אהבת ישראל ושמחה ככלים לחיים.

עם הזמן התרחבנו, נפתחו סניפים נוספים ונוצרה סביב הגן קהילת הורים וילדים דינמית המבוססת על כבוד הדדי ומחוברת לנקודה היהודית ממקום אותנטי ושורשי. אנחנו לא עוד גן, אנחנו משפחה, משפחה הבנויה ממגוון אנשים השקפות ודעות.

ייחודיות רידינג:
גן בראשית פועל ברמת אביב הירוקה במבנה מרווח בסמוך לחורשה מקסימה וירוקה.
במקום פועלות כיתות המעון והגנים. הצוות בעל ניסיון, ערכי, מקצועי ורואה את מלאכת החינוך כשליחות.
הגן פועל ברוח חב"ד ומחנך לערכי היהדות ואהבת הזולת, בשילוב הגישה המונטסורית המעודדת למידה עצמאית ופיתוח היכולות האישיות של הילדים בדרכי משחק וחוויה.

 


ייחודיות הדר יוסף:
הגן ממוקם בלב שכונת הדר יוסף הירוקה. הילדים נהנים מחללים מרווחים במיוחד, חצרות פעילות וחצר טבעית כמו של פעם. הגן פועל ברוח יהודית, זיקה למורשת וחגי ישראל, ערכים של כיבוד הורים, אהבת הזולת ונתינה מתוך אמונה שלכל ילד וכל אדם היכולת והכוח להאיר את העולם. 
השילוב עם הגישה המונטסורית המעניקה חינוך לחיים וללמידה עצמאית ובנויה על בחירה אישית הבונה אהבה ללמידה, משלימה אצל הילד את היותו חלק מעולם שלם והיותו בעצמו עולם שלם.

 


ייחודיות סביונים:
סניף סביונים הוא מעון בוטיק באווירה בייתית, הצוות מקסים מקצועי ולבבי, המטבח עשיר ומלא, בגן אווירה משפחתית, למידה חוויתית ומסורת. חווית ילדות בלתי נשכחת!